כמעצבת גראפית, חשוב לי שהתוצר שאני מעצבת, ישרת את המטרה. בנוסף, יצור אוירה, אלגנטיות, יוקרה, וישדר נועם, בצד תקשורתיות. 

התוצרים שיוצאים החוצה ופוגשים את הקהל הרחב צריכים להיות מעוצבים, מדוייקים ומקצועיים. הכל חשוב. כל פרט. הטקסט, הפונט, הצבע, הצורות והתמונות.

בחברות איתן אני עובדת אני רואה את עצמי כחלק מהצוות. אני מאמינה ביחסים ארוכי טווח, נותנת את הלב והנשמה לכל פרוייקט, כדי להוציא את המקסימום.

מה אני מעצבת

מיתוג - יצרתי מותגים לחברות הייטק, ולחברות נוספות בתחום התוכנה, יבוא מוצרים, ולגופים מוסדיים.

אתרים - מעצבת אתרים בשנת 2005. תכננתי והקמתי עשרות אתרים, ביניהם אלה המופיעים כאן באתר.

כמו כן הקמתי את הפלטפורמות היחודיות שלי להקמת אתר מהיר ומעוצב והקמתי עליהן מספר רב של אתרים. על אחת מהן מוקם אתר זה.

עיצוב לשיווק - ״מקורות״, עמותות ״רעות״, ״פעמונים״, ״הגראז׳״, מט״ח ספרי לימוד, וחברות פרטיות כמו אופטיקנה, גולמט, טכנומד, מיכונים ועוד, ושיווק בינ״ל לחברות הייטק ישראליות.

ספרים - עיצבתי עבור מט״ח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) הרבה מאד ספרי לימוד במדעים ובגיאוגרפיה לביה״ס היסודי ולחטיבות הביניים. בנוסף עיצבתי כ-12 עטיפות ספרים להוצאת ״ספרי עליית הגג״ מבית ״ידיעות ספרים״.

מגזינים - עיצבתי את מגזין ״בלייזר״ מיומו הראשון במשך 3 שנים כשכירה. בסטודיו עיצבתי מגזיני חברה ומגזיני קונספט לחברות מסחריות כמו טמפו, קופ״ח לאומית, אי די דיזיין, ומגה ספורט, מגזיני שת״פ בינלאומי לאיגוד התעשיינים, ומגזינים אינטרנטיים ל״מקורות״ ולארגון נשות השוטרים והסוהרים ועוד ועוד.

אופי השירות: הסטודיו מספק מגון רחב וגמיש של תוצרים גראפיים לכל סוגי המדיה, בתפירה עילית.

שיתופי פעולה: אני פתוחה לשיתופי פעולה, בין אם זה הזמנת עבודות או השתתפות בפרוייקט שאתם מנהלים, שיתוף פעולה עיסקי, ייעוץ חיצוני. 

אשמח לשמוע מכם

ענת
052-5404789
anat@anatstudio.com

יצירת קשר
הפרטים נשלחו בהצלחה. נחזור אליכם בהקדם. תודה