אודות

 

יצירתית ובעלת ידע וניסיון רב בעיצוב גראפי על כל גווניו, ובעיצוב לשיווק בפרט.

המוטו שלי - שירות קשוב, בזמינות גבוהה.

בחברות איתן אני עובדת אני רואה את עצמי כחלק מהצוות. אני מאמינה ביחסים ארוכי טווח, נותנת את הלב והנשמה לכל פרוייקט, בלי לספור שעות, כדי להוציא את המקסימום.

מה אני מעצבת - לוגו, ניירת וכרטיסי ביקור, ברושורים, קמפיינים למדיה, עיצוב כנסים, תכנון והקמת אתרים, דפי נחיתה, מיילים מעוצבים ואוטומציה בדיוור, מגזינים, לוחות שנה, או אריזות למוצרים.

מיתוג - לחברות הייטק, ולחברות נוספות בתחום התוכנה, יבוא מוצרים, ולגופים מוסדיים.

אתרים - מעצבת אתרים בשנת 2005. תכננתי והקמתי עשרות אתרים, ביניהם אלה המופיעים כאן באתר.

כמו כן הקמתי את הפלטפורמות היחודיות שלי לאתרים מהירים ומעוצבים והקמתי עליהן מספר רב של אתרים. על אחת מהן מוקם אתר זה.

עיצוב לשיווק - ״מקורות״, עמותות - ״רעות״, ״פעמונים״, ״הגראז׳״, מט״ח ספרי לימוד, וחברות פרטיות כמו אופטיקנה, גולמט, טכנומד, מיכונים ועוד, ושיווק בינ״ל לחברות הייטק ישראליות.

מגזינים - מאז ומעולם אהבתי לעצב מגזינים והתחלתי ממש בתחילת הקריירה כשעיצבתי את מגזין ״קליפ״ למוזיקה וקולנוע של ״חדשות״, לאחר מכן עיצבתי את מגזין ״בלייזר״ מיומו הראשון במשך 3 שנים.

בסטודיו עיצבתי מגזיני חברה או קונספט לחברות מסחריות כמו טמפו, קופ״ח לאומית, אי די דיזיין, ומגה ספורט, מגזיני שת״פ בינלאומי לאיגוד התעשיינים, ומגזינים אינטרנטיים ל״מקורות״ ולארגון נשות השוטרים והסוהרים ועוד ועוד.

ספרים - עיצבתי עם מט״ח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) ומרכז למד״ע של אונ׳ ת״א כ-20 ספרי לימוד במדעים ובגיאוגרפיה לביה״ס היסודי ולחטיבות הביניים, חלק מהם אף התאמתי למגזר החרדי. בנוסף עיצבתי כ-12 עטיפות ספרים להוצאת ״ספרי עליית הגג״ מבית ״ידיעות ספרים״.

אופי השירות: הסטודיו נותן מענה כולל ומהווה אלטרנטיבה קומפקטית למשרדים גדולים בהרבה. במידת הצורך, אני מסייעת על ידי שת״פ עם אנשי מקצוע מעולים בתחומים משלימים, כמו כותבי תוכן, מתכנתים ויועצי שיווק ומדיה.

עלויות: אני קובעת את המחיר לפי הערכת זמן עבודה. כל מקרה לגופו. בסופו של דבר, משלמים בכיף ושמחים לשלם על התהליך ועל התוצאה באושר ובשמחה. המטרה שלי שתהיו מרוצים, תשיגו את המטרות ושלא אאכזב אתכם. זה הסיפוק שלי מהעבודה וזאת הדרך היחידה שאני מכירה.

אשמח לשמוע מכם

ענת
052-5404789
anat@anatstudio.com