אודות ענת קמינצקי  מאז 2005 ועד היום יוצרת ומעצבת עבור חברות פרטיות, גופים ציבוריים, מוסדות ועמותות | מה מאפיין את השירות שלי: 1 - עיצוב יצירתי, בלתי מתפשר, אלגנטי ומוקפד;  2 - שאיפה למצויינות וסטנדרט הכי גבוה שיש; 3 - שרות קשוב וזמינות גבוהה; 4 - דיון, סיעור מוחות ובחינת אופציות שונות;  5 - שת״פ עם אנשי מקצוע מובילים בתחומים רלוונטיים - תוכן וקופירייטינג, תכנות והפקה | אני מזמינה אתכם לפנות אלי, להכיר, להתייעץ, לשוחח, דרך הטופס, באימייל או בטלפון 052-5404789

 

מיתוג מחדש של עסקים ועמותות. שדרוג הקיים לכל מטרה, בדגש על עכשוויות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה על מנת למקסם את האסטרטגיה. מרגע שמתקבל פרוייקט, אני הופכת כל אבן כדי להגיע לתוצאות מרהיבות ולהפיק את המקסימום עבור מערך השיווק.

בזכות הניסיון הרב שיש לי באפיון, עיצוב והקמת אתרים, אוכל להצטרף אליכם בשלבים הראשונים של הקמת האתר ולהעניק מניסיוני את כל מה שחשוב לדעת כשניגשים לאיפיון, עיצוב והקמת אתר חברה. כל זאת על מנת להגיע לתוצאה הנכונה והמרהיבה באופן יעיל.

באמצעות פלטפורמה יחודית שפיתחתי אני מייצרת עבור לקוחותי מגזין אינטרנטי ממותג ומעוצב, אותו תוכלו להפיץ ללקוחותיכם באמצעות האתר, הרשתות החברתיות או בסלולר, לפרסם מידע ומוצרים חדשים ולשמור על קשר, כל זאת בלו״ז קצר ומחיר לא יקר.

 


פרוייקט אחד ביום


 

פנה אלי מנהל השיווק מחברת מיכונים, העוסקת בפיתוח תוכנה, וביקש ממני כמה בקשות: עדכון הלוגו והתאמתו לשפה גראפית יותר עכשווית, עיצוב הניירת המשרדית ועיצוב האתר של החברה.

מאוחר יותר ברוח האתר עשינו את הברושורים של החברה, את הפולדר, ואפילו את העיצוב במשרדים.

נועה ירקוני היא אדריכלית, צלמת ואוצרת תערוכות. בגלל שלושת הכובעים שלה הייתי צריכה ליצור לה אתר שיראה את שלושת העיסוקים שלה ויאפשר לה להוסיף עוד תכנים וקטגוריות מבלי שהנראות של האתר תיפגע, ודבר חשוב לא פחות - מערכת ניהול ידידותית - כדי לערוך בקלות ובמהירות, גם דרך הנייד, ממש כמו פייסבוק ואינסטגרם לכל דבר ועיניין.

 


לקוחות בעבר ובהווה


 

 

  

לפרטים נוספים
הפרטים נשלחו בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם לתאום שיחת ייעוץ.